Alışveriş Sepeti

BİZE ULAŞIN: +90 532 382 27 19

Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo teslimatı.

isonem nasıl uygulanır

Sevdiklerinize ve size değer veriyoruz. Bu yüzden sağlığınız için ürettiğimiz ürünlerimizle yaşam alanınızı daha yaşanabilir, sağlıklı hale getirmek için çalışıyoruz. Gündelik hayatımızda bizi evimizde en çok etkileyen etkenlerden bir tanesi de nem ve rutubettir. Nem ve rutubet evimiz için büyük bir sorundur. Nem rutubeti ortaya çıkaran en büyük etkendir. Kapalı ortamda su buharı neme dönüşür ve rutubet meydana gelir. Rutubet kötü kokar ve sağlık problemlerini tetikler.  Rutubet oluşmasının en büyük sebebi evimizde yapılmamış olan veya kalitesiz yapılan yalıtımdan kaynaklıdır. Zamanla mantar, küf gibi istenmeyen bakteriler oluşur. Ancak rutubet çözümsüz değildir. Eviniz ve ailenizin sağlığı için ISONEM kullanarak nem ve rutubetin önüne geçebilirsiniz.

ISONEM, çok güçlü bir boya olmakla beraber içerdiği maddeler bakımıyla da özeldir. Nem ve rutubet gibi ciddi sorunların üstesinden gelmek için nem boyasına başvurulur. Duvarlarda nem oluşmasının önüne geçerken aynı zamanda var olan nem ve rutubeti de yok edebilir.

ISONEM Nem Boyası Nerelerde Kullanılır?

Nem ve rutubet olmaya meyilli alanlar aslında başında bellidir. Binalara su bastığında bir süre sonra ortaya rutubet çıkabilir. Bodrum kat, garajlar ve kiler gibi basık mekanlar da nem ve rutubetin oluşması daha kolaydır. Ayrıca iç ve dış mekanlarda da zaman zaman nem ve rutubet görülebilir. İşte bu tarz durumlarda hemen nem boyasına başvurulmalıdır.

Nem boyası uygulanacak olan duvar nemliyse bile sımsıkı tutunarak etkisini göstermeye başlar. Tuzlu sudan hiçbir şekilde etkilenme yapmaz. İçerisinde bulunan özel kimyasallar sayesinde uygulandığı yüzeydeki nemi kurutmayı başarır. Her türlü yüzeyde ISONEM nem boyası etkili olmaktadır. Kimyasallara karşı dayanıklı olup, kabarma yapmamaktadır.

ISONEM NEM BOYASI NASIL KULLANILIR?

ISONEM boya kullanılmaya karar verildiğinde akla ilk gelen sorulardan biri de nasıl kullanılacağı hakkındadır. Astar gerektirmeyen kullanıma hazır halde bulunan bu boya nemli, rutubetli yahut kuru her yüzeye uygulanabilmektedir. Teknoloji çağının en önemli buluşlarından biri olan ISONEM nem boyası ise nem ve rutubetli her ortama savaş açabilirsiniz.

.İsonem Ürünleri Nasıl Uygulanır ?

Satın almış olduğunuz isonem ürünü nasıl
uygulanır ?

Ürünlere Gözat

İsonem MS 82

İsonem MS 82 NASIL UYGULANIR?

Yüzey hazırlığı: ISONEM MS 82 nem boyası kullanıma hazır haldedir, astar gerektirmez. Uygulama öncesi yüzeylerdeki kararma şeklindeki oluşumlar temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzey nemli…

İsonem MS 82 Uygulama Şekli

Şimdi OKU

ISONEM A4

isonem a4 nasıl uygulanır?

Yüzey hazırlığı : Yüzey mutlaka temiz olmalı, kir, yağ, çamur vs gibi aderans azaltacak etmenlerden arındırılmalıdır…

isonem a4 uygulama şekli

şimdi oku

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Güvenli Alışveriş

Shopier ve iyzico garantisiyle.

Teknik Destek

Siparişlerinizle ilgili her türlü soruya cevap veriyoruz.

Tüm Kartlar İle Ödeme

MasterCard / Visa / Havale