Alışveriş Sepeti

BİZE ULAŞIN: +90 532 382 27 19

Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo teslimatı.

Üyelik Sözleşmesi

isonemakcay.com sitesinden alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmez.

Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Üye olmak ücretsizdir ve size alttaki avantajları sağlar;

Sadece üyelere özel olarak düzenlenen kampanya ve indirimlerden yararlanırsınız.

Alışveriş yaptıkça para puan kazanırsınız.

Siparişlerinizin durumu hakkında kolayca bilgi sahibi olursunuz.

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
İş bu üyelik sözleşmesi Evim İzolasyon Tekstil San veTic Ltd Şti ne ait https://isonemakcay.com adresindeki internet sitesine ücretsiz üye olmak için kabul edilmesi gereken üyelik koşullarını ve ilgili yasal bildirimleri içerir.

Bundan böyle Evim İzolasyon kısaca “İsonem Akçay” https://isonemakcay.com web sitesi kısaca “Site” olarak anılacaktır.

ŞİRKET BİLGİLERİ
Şirket ünvanı, merkez adresi, yazılı ve sözlü iletişim bilgilerimiz alttadır;

Evim İzolasyon
Akçay mahallesi 110 sokak 10/G (Edremit/Akçay)

Yazılı iletişim bilgilerimiz; e-posta:evimizolasyon@hotmail.com

Sözlü iletişim bilgilerimiz; Müşteri hizmetleri telefon no:+905323822719 (Hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında)

GENEL HÜKÜMLER
İşbu Sözleşme’nin geçerliliği, yorumu ve yerine getirilmesi Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Sözleşme’nin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Edremit Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Üye’nin Site’ye üye olurken bildirdiği e-posta adresi, işbu Sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal tebligat adresi olarak kabul edilir. Üye’nin kayıtlı e-posta adresi kullanılarak yapılan her türlü bildirimin, e-postanın Evim İzolasyon tarafından gönderilmesinden 1 (bir) gün sonra Üye’ye ulaştığı kabul edilecektir.

Üye, işbu Sözleşme’de yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve siteye üye olurken verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya Sözleşme’de sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz olacaktır.

Üye, Evim İzolasyonun gerekli görmesi halinde hiçbir gerekçe göstermeden veya Üye’ye sebebini bildirerek, Site üyeliğini iptal edebileceğini ve işbu Üyelik Sözleşmesi’ni feshedebileceğini peşinen kabul eder.

Evim İzolasyon işbu Sözleşme’de istediği anda ve önceden bildirmeksizin tek taraflı değişiklikler yapabilir. Evim İzolasyon her zaman, herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurabilir, Site’de yayınlanan fiyatlar da dahil olmak üzere hizmetin içeriğini değiştirebilir veya iptal edebilir.

Gerekli olması halinde Evim İzolasyon üyelik şartlarını güncelleyebilir. Güncellenmiş üyelik şartlarını Site’de yayınlayarak, gerekli görürse Üye’ye bildirimde bulunabilir ancak Evim İzolasyonin özellikle üyelik şartları güncellemesi bildirimi zorunluluğu yoktur.Güncellenmiş üyelik şartları, Site’de yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanır.Site’nin veya hizmetlerin kullanımı yayınlandığı andan itibaren yeni üyelik şartlarına bağlanmış olur.

Site’nin belirli yerlerinde,farklı kurallar ve yükümlülükler belirlenebilir. Bu bölümleri kullanan Üye, ilgili kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Evim İzolasyon bu Sözleşmeyi üçüncü kişilere devredebilir.Üye işbu Sözleşme ile, Borçlar Kanunu’nun 205 inci maddesi uyarınca Sözleşme’nin devrine şimdiden izin verdiğini gayrıkabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt eder.

SÖZLEŞMENİN KURULMASI ve SONA ERMESİ

Üyelik sözleşmesinin kurulması için, istenilen Üye(lik) Bilgileri’ni ve belirlediğiniz şifreyi girmeniz, üyelik sözleşmesini okumanız, okuyarak kabul ettiğinizi belirten kutucuğu tıklayarak onay vermeniz, iletişim izni verdiğinize ilişkin ilgili kutucuğu tıklayarak onay vermeniz ve üye ol butonuna basmanız yeterlidir.

Ad Soyad ,e-posta adresi, cep telefonu numarası ve diğer zorunlu bilgileri doğru, eksiksiz ve hatasız girmenizi rica ederiz.

Özellikle e-posta adresinizi doğru biçimde girdiğinizden ve geçerli olduğundan emin olunuz. Geçerli bir e-posta adresi üyeliğinizin onaylanması /geçerli olması için zorunludur.

Üye olduğunuzda , e-posta adresinizin geçerli olduğu varsayılarak size üyeliğinizin başarıyla tamamlandığını belirten ve kabul ettiğiniz üyelik sözleşmesini içeren otomatik bir e-posta gönderilir. Bu e-postanın teslim edilemeyen e-posta olarak geri dönmesi durumunda üyeliğiniz başlamayabilir/askıya alınabilir veya iptal edilebilir.

Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra var ise fark ettiğiniz eksiklik veya hataları Üye Girişi kısmından ulaşacağınız Üyelik Bilgilerim bölümünde düzeltebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız onlinedestek@isonemakcay.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Dilediğiniz her zaman yukarıda belirtilen yazılı iletişim adresi/kanallarından(e-posta/fax) Evim İzolasyone yapacağınız yazılı bildirim ile, hiç bir gerekçe göstermeden üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz.

Sözlü iletişim kanallarıyla üyeliğinizi sona erdirme talepleriniz güvenlik nedeniyle işleme alınmaz ancak mümkün ise kayda alınır ve yazılı onayınızı Evim İzolasyon’e iletmeniz için gerekli yardım sağlanır. Sözlü iletişim kanallarıyla bildirilen üyelikten ayrılma talebinizin gerçekleştirileceği konusunda garanti verilmez.

Üyeliğinizi sona erdirmeniz halinde talep etmiş iseniz kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel verilerin korunması kanunu hükümlerine uygun olarak anonim hale getirilir.

Aynı şekilde Evim İzolasyon üyeliğinizi gerekçesini belirterek veya hiç bir gerekçe göstermeden de yazılı iletişim kanallarından yapacağı yazılı bildirim ile sona erdirebilir/askıya alabilir.

Bu durumda siteye kayıtlı elektronik posta adresiniz geçerli yazılı iletişim adresi/kanalı, yasal tebligat adresiniz olarak kabul edilir. Kayıtlı elektronik posta adresine gönderilen bildirimin 1(bir) gün sonra üyeye ulaştığı kabul edilir.

Evim İzolasyon tarafından gerekli görülmesi halinde,1(bir) günlük bildirim süresi beklenmeden her zaman siteye Üye girişi engellenebilir ve/veya üyelik askıya alınabilir.

ÜYELERİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ VE GENEL BİLGİLENDİRMELER

Üye, Site’yi kullanımında,Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına, yürürlükteki ikincil mevzuata, işbu sözleşmede yer alan tüm şartlara ve Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara, uygun hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Üye,yanlış, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmayan bilgileri Site’ye kaydedemez.

Üyenin Sitede yapmış olduğu yorumlar, açıklamalar, fikir ve düşünceler(beyanlar) ile ilgili sorumluluk üyenin kendisine aittir ve varsa hukuki ve cezai sorumluluğuna katlanacağını üye kabul beyan ve taahhüt eder. Evim İzolasyon, üyenin Sitedeki hukuka aykırı beyanlarından dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez,bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat, idari/adli para cezalarını Üye’ye aynı şekilde rücu eder.

Üye, Site’ye üye olurken veya alışveriş yaparken verdiği kişisel ve diğer bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin hatalı olması veya gerçeğe aykırı olması nedeniyle Evim İzolasyon’in uğrayacağı tüm zararları eksiksiz ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

Üye,siteye üye olurken belirlediği ve istediği zaman değiştirebileceği şifresini üçüncü kişilerle paylaşamaz,Kendi belirlediği şifrenin kullanma hakkı sadece üyeye aittir.Paylaşması durumunda, şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyetle kullanımından Evim İzolasyon sorumlu tutulamaz.Üye böyle bir durumda bütün hukuki, mali ve cezai sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul,beyan ve taahhüt eder.

Üye, internet ortamında bir başkasının IP adresini, e-posta adresini, kullanıcı adını, şifresini ve diğer bilgilerini kullanamaz ,diğer üyelerin özel bilgilerine izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz.Üye,bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ,mali ve cezai sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul,beyan ve taahhüt etmiştir.

Üyenin, bilgisayarına zarar gelmemesi amacıyla virüs koruma programı tedarik etmesi ve kurması kendi sorumluluğundadır. Evim İzolasyon Site kullanıcılarına verdiği hizmet kalitesini muhafaza etmek amacıyla hali hazırda gerekli tedbirleri almıştır.

Üye, üyelik işlemleri esnasında belirttiği e-posta adresini kullanmama kararı aldığı takdirde, kullanacağı yeni e-posta adresi ile yeniden üye olabilir. Kullanıyor olduğu üyeliğin kayıtlı e-posta adresinin güncel olduğunu kabul ve taahhüt eder.

Üye, Site’nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site’nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek faaliyetlerde bulunamaz,diğer üyelerin ve ziyaretçilerin Site’yi kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı eylemlerde bulunamaz; sunucuları veya veritabanlarını otomatik programlar yükleyip kilitleyemez,hile girişiminde bulunamaz, aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağını ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu üstleneceğini kabul eder.

Üye, işbu Sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı fiili nedeniyle Evim İzolasyonin uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecektir.Evim İzolasyon,Üye’nin Sözleşme’ye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat, idari/adli para cezalarını Üye’ye aynı şekilde rücu etme hakkına sahiptir.

Üye, Site’yi kullanırken, Borçlar Kanunu, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun, Kanun Hükmünde Kararnameler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Evim İzolasyon’in sunduğu hizmetlere ilişkin olarak yayınlayacağı her türlü duyuru ve bildirime uymayı kabul eder. Üye, bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul beyan ve taahhüt etmiştir.

Üye, Site’den kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden telif hakkı, ticari marka ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamındaki notları silemez veya çıkartamaz,Site’de yer alan çalışmaları ve veriyi kısmen veya tümüyle kopyalayarak kullanamaz veya kullanmaya çalışamaz.

Site içerisinde yapılan yazışmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır.Evim İzolasyon yazışmaların kaybolmasından ve silinmesinden sorumlu değildir.

Site’de, farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılara (linkler ) ziyaretçilere bilgi ve kolaylık sağlamak amacı ile yer verilmektedir ve bu linkler ile ilgili riskler Üye’ye aittir.Evim İzolasyon bu linkler yoluyla ulaşılan sitelere bu sitelerde ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Site’de sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir. Site’nin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların, seslerin (materyaller)her türlü hakkı saklıdır; aksi belirtilmedikçe, ticari ya da kişisel amaçlarla, izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Evim İzolasyon’in yazılı izni olmaksızın, Site’de yer alan materyallerin diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlanması veya link verilmesi yasaktır.

Evim İzolasyon’in Site’de yer alan çalışmaları/materyaller telif haklarına tabidir ve Üye tarafından hiç bir surette kullanılamaz, yeniden satılamaz, paylaşılamaz, dağıtılamaz, sergilenemez, çoğaltılamaz, işlenemez, bunlardan türemiş çalışmalar yapılamaz.Aksine hareket edildiği takdirde, Üye, Evim İzolasyon’in uğramış olduğu veyahut uğrayabileceği tüm zararlardan sorumlu olacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.Site tasarımı ve yazılımının Üye tarafından kopyalanması veya kullanılması yasaktır.

Evim İzolasyon dilediği her zaman önceden bildirmeksizin ,Sitede üyelere sunulan her türlü hizmeti, ürünleri, site içeriğini, kampanya ve fırsatların içeriğini değiştirebilir, sona erdirebilir.

Taraflar,ihtilaf halinde Evim İzolasyon’e ait tüm dijital ve yazılı kayıtların tek ve gerçek münhasır delil olarak, HMK madde 193 e uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

Üye, yukarıda sayılan hükümlere uygun hareket etmelidir. Aksi durumda Evim İzolasyon tazminat talebi dahil tüm yasal haklarının yanında ,yukarıdaki hükümlere uygun olmayan işlemleri iptal etme, Üye’nin Siteye üye girişi yaparak siteyi kullanımını durdurma, Üye’nin üyeliğine son verme, işbu Sözleşme’yi tek taraflı olarak derhal fesih etme haklarına sahiptir.

Üye iş bu Sözleşme’yi onaylayarak Site’yi kullanmaya başladığı andan itibaren okuyup bilgi sahibi olduğunu kabul beyan ve taahhüt eder.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Evim İzolasyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (“Evim İzolasyon”) olarak Kişisel Verilerinizin korunmasına önem verdiğimizi bu alanda yasal düzenlemelere uygun önlem ve adımları attığımızı bildirmek isteriz.

Şirketimiz değerli üye ve müşterilerimiz, franchise, bayi, iş ortaklarımızın, pay sahiplerimizin, çalışanlarımızın ve iş başvurusunda bulunmak veya internet sitemizi ziyaret etmek suretiyle ya da diğer herhangi bir şekilde bizimle ilişki tesis eden diğer gerçek kişilerin kişisel verilerinin korunmasın için gerekli önlemleri almakta olup, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) çerçevesinde kişisel verilerin işlenmesi ve çerez ve benzeri teknolojilerin kullanımı konusundaki Şirket kural ve politikalarımız hakkında sizleri bilgilendirmek amacı ile iş bu Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikasını (“Gizlilik Politikası”) hazırlamış bulunmaktayız.

Şirketimiz Evim İzolasyon ve https://isonemakcay.com web sitesi ve mobil uygulanmasında üye ve müşteri bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi, kullanımı, değiştirilmesi, iletişimler ve sair hususlarda işbu metinde yer alan gizlilik politikasına tabi olacağınızı ve internet sayfamızı her kullanışınızda koşulları kabul ettiğinizden emin olmak için bu metni gözden geçirmeniz gerektiğinizi hatırlatmak isteriz.

Veri sorumlusu olarak Şirketimiz ile veri sahibinin ilişki türüne ve niteliğine göre, Şirketimiz tarafından veri sahibine iş bu metinden farklı kişisel veri politikaları ve/veya bildirimler sağlanması mümkündür. Bu durumda veri sahibine sağlanan söz konusu özel politika ve bildirimlerde işbu Gizlilik Politikasında yer alan açıklamalardan farklı veya bu açıklamalara ek hususlar bulunabilir ve veri sahibi tarafından kendisine sağlanan özel politika ve bildirimlerin öncelikle dikkate alınması gerekmektedir.

YASAL DAYANAK VE GENEL İLKELER

Kişisel verilerin korunması, 6698 sayılı Kanun başta olmak üzere, 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ilgili ikincil mevzuatta düzenlenmiştir. Ayrıca 5237 Sayılı Türk Ceza Kanununda da kişisel verilerin korunması için bir takım cezai yaptırımlar öngörülmüştür.

Bu kapsamda Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanunun incelendiğinde “kişisel veri” tanımının kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişilere ilişkin her türlü bilgiyi ifade ettiği görülmektedir. Yani anonim bilgiler, anonim hale getirilen bilgiler ve belirli bir kişi ile ilişkilendirilemeyen diğer veriler işbu Gizlilik Politikası kapsamında kişisel veri olarak kabul edilmez.

Veri işleme ise kişisel verilerin tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması ya da kullanılmasının engellenmesi gibi kişisel veriler üzerinde gerçekleştirilebilecek her türlü işlemi ifade etmektedir.

Şirketimiz gizliliğin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkelere uygun olmak üzere; kişisel verileri, işbu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar çerçevesinde aşağıda sayılan ilkelere uygun olarak işlemektedir:

Hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olma,
Doğru ve gerektiğinde güncel olma,
Belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenme,
İşlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olma,
İlgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme.
EVİM İZOLASYON TARAFINDAN İŞLENEN VERİLER

Şirketimiz veri sahibinin açık rızasıyla veya KVK Kanunu’nun 5 ve 6’ncı maddelerinde öngörülen hallerde açık rıza olmaksızın genel ve özel nitelikli kişisel verileri işleyebilmektedir. Şirketimiz tarafından işlenen genel ve özel nitelikli veriler, aşağıda örneklendirilmiş olmakla birlikte, her bir veri sahibi özelinde hangi verilerin işleneceği; veri sahibi ile Şirketimiz arasındaki ilişkinin türü (üye- müşteri, çalışan, iş ortağı, hizmet sağlayıcı vs.) niteliği ve kullanılan iletişim kanalları gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilmektedir.

Şirketimiz tarafından, ilgili mevzuat ve işbu Gizlilik Politikasında yer alan esaslar doğrultusunda, veri sahibi ile Şirketimiz arasındaki ilişki türü (örneğin, Şirketimiz ile arasında üye- müşteri, çalışan, iş ortağı, hizmet tedarikçisi, bayi vs. ilişkisi olması) ve niteliğine göre aşağıda belirtilen türde veriler işlenebilmektedir:

Ad, soyad, meslek, unvan, çalışılan kurum/kuruluş bilgisi, eğitim geçmişi, çalışma geçmişi, cinsiyet, medeni durum, vatandaşlık durumu, vergi mükellefiyeti durumu ve varsa veli, vasi ve vekile ilişkin bilgiler gibi veri sahibini tanımaya yönelik veriler,
Kimlik, pasaport, sürücü belgesi gibi kimlik tespitine yönelik belgelerde yer alan doğum tarihi, doğum yeri, kimlik numarası, kan grubu, din ve fotoğraf gibi veriler,
Ev, iş yeri veya geçici ikamet yerine ait adres, telefon, elektronik posta ve faks numarası gibi iletişim bilgileri,
Veri sahibinin (müşteri-üye) sosyal medya hesaplarıyla Şirketimiz internet adresine bağlanılması durumunda veri sahibinin o kanallar aracılığıyla paylaşılmasına onay verdiği bilgiler,
Veri sahibi tarafından satın alınan ürünlere ilişkin gerçekleştirilen telefon görüşmeleri, elektronik posta yazışmaları gibi iletişim kayıtları ile diğer sesli ve görüntülü veriler,
İnternet protokol (IP) adresi, cihaz kimliği, benzersiz tanımlayıcı (unique identifier) bilgisi, cihaz türü, reklam kimliği, benzersiz aygıt simgesi, internet sayfası görüntülemelerine ilişkin istatistikler, gelen ve giden trafik bilgileri, yönlendirme URL’si, internet log bilgisi, konum bilgisi, ziyaret edilen siteler ve internet sitelerimiz, platformlarımız, internet ağımız ile reklam ve elektronik posta içeriklerimiz aracılığı ile gerçekleştirilen işlem ve eylemlere dair bilgiler.
Kişisel Verilerin Kullanılma Amaçları

Evim İzolasyon, mevzuatın izin verdiği durumlarda ve ölçüde kişisel verileri aşağıda belirten amaçlarla işleyebilir ve bu amaçların gerektirdiği süre boyunca muhafaza edilebilir.

Yasal ve idari yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve yürürlükteki mevzuattan doğan hakların kullanılabilmesi,
Kamu güvenliğine ilişkin hususlarda talep halinde ve mevzuat gereği kamu görevlilerine bilgi verilmesi,
Akdedilen/akdedilmesi düşünülen sözleşmelerin müzakeresi, kurulması ve ifa edilmesi (Örneğin Şirketimiz ile üye müşteriler arasında mesafeli satış sözleşmesinin kurulması ve mesafeli satış sözleşmesinin ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un ilgili maddeleri tahtında akdedilen sözleşmeler uyarınca üstlenilen yükümlülüklerin ifa edilmesi),
Web sitesi/mobil uygulamalar üzerinden alışveriş yapanın/yaptıran Müşterilerin kimlik bilgilerinin teyit edilmesi ve iletişim için gerekli adres ve diğer gerekli bilgilerin kaydedilmesi,
Müşterilere daha iyi bir alışveriş deneyimini sağlanması, müşterilerin ilgi alanları dikkate alınarak ilgilenebileceği uygun ürünlerin belirlenmesi ve uygun ürünlerle ilgili müşterilere bilgi verilmesi, kampanya, promosyon ve avantajlardan haberdar edilmesi etkin bir müşteri hizmeti sunulması,
Anlaşmalı kurumlarımız ve çözüm ortaklarımız tarafından müşterilerimize öneri ve çözüm sunulabilmesi ve sağlamış olduğumuz hizmetlerimizle ilgili müşterilerimize bilgi verilmesi,
Mesafeli satış sözleşmesi ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un ilgili maddeleri tahtında akdettiğimiz sözleşmelerin koşulları, güncel durumu ve güncellemeler ile ilgili müşterilerimiz ile iletişime geçilerek, gerekli bilgilendirmelerin yapılması,
Elektronik (internet/mobil vs.) veya kağıt ortamında işleme dayanak olacak tüm kayıt ve belgeleri düzenlenmesi,
Müşteri memnuniyetini artırmak, web sitesi ve/veya mobil uygulamalardan alışveriş yapan müşterilerimizi tanıyabilmek ve müşteri çevresi analizinde kullanabilmek, çeşitli pazarlama ve reklam faaliyetlerinde kullanabilmek ve bu kapsamda anlaşmalı kuruluşlar aracılığıyla elektronik ortamda ve/veya fiziki ortamda anketler düzenlenmesi,
Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri şikayet ve önerilerini değerlendirilmesi,
Şirketimiz bünyesindeki birimlerde veya birimler arasında koordinasyon, iş birliği ve verimliliğin sağlanması ve geliştirilmesi,
Şirketimiz tarafından kullanılan internet sitesi ve diğer elektronik sistemlerin ve fiziki ortamların güvenliğinin sağlanması,
Mevzuatta veya Şirketimizin kabul ettiği kural ve politikalarda meydana gelen değişikliklerin bildirilmesi veya veri sahibini ilgilendiren diğer bildirimlerin yapılması,
Sözleşmeye ve kanuna aykırılıkların soruşturulması, tespiti, önlenmesi ve ilgili idari veya adli makamlara bildirilmesi,
Mevcut ve ileride çıkabilecek hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesi,
Talep ve soruların cevaplanması,
Şirketimiz insan kaynakları politikaları çerçevesinde çalışan ihtiyacının temin edilmesi ve işe alım süreçlerinin yürütülmesi, geliştirilmesi ve iyileştirilmesi,
İş başvurularının uygunluğunun değerlendirilmesi, sonuçlandırılması ve iş başvurusunda bulunan adaylar ile iletişime geçilmesi,
Şirketimiz insan kaynakları, halkla ilişkiler ve pazarlama politikalarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesi,
Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması,
Veri sahibinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, Şirketimiz meşru menfaatlerinin korunması.
Kişisel Verilerinizin Korunması, Güvenliği ve Denetimi

Şirketimiz ilgili yasal mevzuat kapsamında, kişisel verilerin hukuka uygun olarak işlenmesini ve verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini önlemek ve kişisel verilerin muhafazasını sağlamak amacıyla veri sorumlusu olarak uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Bu kapsamda Şirketimiz iş süreçleri ve faaliyetlerinin kişisel verilerin korunması amacıyla hazırlanan şirket içi politika ve kurallara uygun yürütülmesi sağlanmaktadır. Kişisel verilerin korunması mevzuatı ve bu doğrultuda hazırlanan şirket içi politika ve kurallar konusunda çalışanlarda farkındalık yaratılmasına yönelik çalışmalar yürütülmekte ve çalışanlardan ve Şirketimiz adına veri işleyen kişi ve kurumlardan verilerin gizliliği ve korunması için gerekli beyan ve taahhütler alınmakta, bu beyan ve taahhütlere aykırılık belirli yaptırımlara bağlanmaktadır. Kişisel verilere yetkisiz kişilerin erişimi önlemek üzere gerekli bilgi güvenliği tedbirleri uygulanmakta ve alınan tedbirlerin yeterliliği belirli periyotlarda kontrole tabi tutularak mevcut veri güvenliği sisteminin sürekli olarak geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Kişisel Verilerin yurt içi/yurt dışında 3. Kişiler ile Paylaşımı ve Saklanma Süresi

KVK Kanunu’nun 4’üncü maddesinde sayılan genel ilkelere ve 8 ve 9’uncu maddelerinde öngörülen şartlara uymak ve gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla, işbu Gizlilik Politikasının “Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları” başlığı altında gösterilen amaçlar ile kişisel verileri yurt içi ve yurt dışındaki üçüncü kişilere aktarabilir ve yurt içi ve yurt dışında bulunan sunucularda veya diğer elektronik ortamlarda işleyip saklayabiliriz.

Bu kapsamda kişisel verileriniz, faaliyetlerimizi yürütebilmek amacıyla işbirliği yaptığımız program ortağı kurum ve kuruluşlarla, verilerin saklanması için hizmetlerinden faydalandığımız, fiziksel server ve/veya bulut hizmeti aldığımız yurtiçi/yurtdışı kişi ve kurumlarla, ticari elektronik iletilerin gönderilmesi konusunda hizmet aldığımız yurtiçi/yurtdışı firmalarla, bankalar arası kart merkezi ile, anlaşmalı olduğumuz bankalarla, uluslararası sertifikasyon sahibi ödeme kuruluşlarıyla ve müşteri deneyimini artırmak ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla pazarlama faaliyetleri kapsamında yurtiçi/yurtdışı çeşitli reklam şirketleri, ajanslar ve anket şirketleriyle ya da yurtiçi/yurtdışı diğer iş ortaklarımızla paylaşılabilmektedir.

Hukuken daha uzun bir sürenin gerekli kılındığı veya daha uzun bir süreye izin verildiği durumlar hariç olmak üzere, Şirketimiz kişisel verileri yalnızca işbu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için gerekli olan süre zarfında elinde bulundurur. Saklama süresi sona eren kişisel veriler, Şirketimiz tarafından KVK Kanunu m.7 çerçevesinde silinir, yok edilir veya anonim hale getirilir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Çerçevesinde Veri Sahibinin Hakları

Veri sahibi olarak KVK Kanunu’nun 11’inci maddesi uyarınca:

kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme,
kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
kişisel verilerin işlenmelerini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde, bunların silinmesini veya yok edilmesini isteme,
düzeltme ve silme işlemlerinin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhine olan bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararının giderilmesini talep etme
Veri sahibi olarak yukarıda belirtilen haklardan herhangi birini kullanmak istemeniz durumunda, işbu Gizlilik Politikasının ekinde yer alan başvuru formunu doldurarak (i) formun ıslak imzalı bir nüshasını Evim İzolasyon Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Zafer Caddesi Ladin Sokak No:21 Merter İstanbul adresine şahsen veya noter yoluyla iletmeniz veya (ii) formu ikilertekstil@hs02.kep.tr kayıtlı elektronik posta adresine güvenli elektronik imzanız ile göndermeniz gerekmektedir.( bilgi: kayıtlı elektronik posta (kep) nitelikli e-posta adreslerine elektronik imza kullanılarak yapılan bildirimler kağıt ortamında noter yoluyla yapılan bildirimler ile aynı hukuki sonuçları doğurur.)

Veri sahiplerinden gelen talepler, KVK Kanunu m.13 çerçevesinde talebin niteliğine göre en geç otuz gün içerisinde değerlendirerek sonuçlandıracaktır. Veri sahiplerinden gelen taleplere yönelik olumlu veya olumsuz yöndeki yanıtlar, veri sahiplerine yazılı olarak veya elektronik ortamda bildirilebilir. Veri sahiplerinin talepleri kural olarak ücretsiz sonuçlandırılacak olmakla birlikte, talebin cevaplandırılmasının ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, ilgili mevzuat çerçevesinde belirlenen tutarlarda ücret talep edilebilecektir.

Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, KVK Kanunu’nun 5 ve 6’ncı maddelerinde yer alan şartlar çerçevesinde işbu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için yazılı, sözlü, ses veya görüntü kaydı veya diğer fiziksel veya elektronik şekillerde elde edilebilir. Kişisel veriler; veri sahiplerinin irtibat kurabileceği mağaza ve diğer fiziki ortamlar, internet sitesi, mobil uygulamalar, sosyal medya ve diğer kamuya açık mecralar veya düzenlenen eğitim, konferans ve benzeri etkinlikler aracılığı ile veya tahkikat yöntemiyle toplanabilir.

Kişisel verileri genellikle veri sahiplerinden edinmekle birlikte, KVK Kanunu’nun 5 ve 6’ncı maddelerinde belirtilen şartlar çerçevesinde birlikte çalıştığımız iş ortakları ve iş başvurularında referans olarak gösterilen veya başvuru sahibinin çalışma ve eğitim geçmişinde yer alan kişi, kurum ve kuruluşlar, işe alım platformları, veri sahibinin temsil ettiği/veri sahibini temsil eden kişi ve kurumlar aracılığıyla da edinilmesi mümkündür.

ÇEREZLER VE BENZERİ TEKNOLOJİLERİN KULLANIMI

Şirketimize ait internet sitesi, elektronik platformları, uygulamaları veya Şirketimiz tarafından gönderilen elektronik posta iletilerine veya reklamlara erişim sırasında, kullanıcıların bilgisayarına, cep telefonuna, tabletine veya kullanılan diğer cihazlara belirli verilerin kaydedilmesi ve toplanmasını sağlayan küçük veri dosyaları yerleştirilebilmektedir. Bilgisayar ve diğer cihazlara yerleştirilen bu veri dosyaları, çerez, piksel tag, flash cookies ve web işaretçileri olabileceği gibi, veri depolama amaçlı benzeri diğer teknolojiler de olabilecektir. Şirketimiz tarafından kullanılabilecek çerez ve benzeri teknolojileri ifade etmek üzere “çerez” ifadesi kullanılmaktadır.

Çerezler; günlük dosyaları, boş gif dosyaları ve/veya üçüncü taraf kaynakları yoluyla topladığı bilgileri tercihlerinizle ilgili bir özet oluşturmak amacıyla depolar ve size özel tanıtım yapmak, promosyonlar ve pazarlama teklifleri sunmak, web sitesinin veya mobil uygulamanın içeriğini size göre iyileştirmek ve/veya tercihlerinizi belirlemek amacıyla; site üzerinde gezinme bilgilerinizi ve/veya site üzerindeki kullanım geçmişinizi izleyebilmektedir.

Evim İzolasyon web sitesinde (https://isonemakcay.com) “çerezler” yoluyla e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Çerez; kullanılmakta olan cihazın internet tarayıcısına ya da sabit diskine depolanarak söz konusu cihazın tespit edilmesine olanak tanıyan, çoğunlukla harf ve sayılardan oluşan bir dosyadır.

Evim İzolasyon web sitesinde (https://isonemakcay.com) ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ve yasal yükümlülüğü çerçevesinde, işbu Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Açıklama metninde belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmamak kaydı ile gezinme bilgilerinizi toplayacak, işleyecek, üçüncü kişilerle paylaşacak ve güvenli olarak saklayacaktır.

Çerezler aracılığıyla toplanan her türlü veri kişisel veri niteliği taşımayabileceğinden, çerezler aracılığıyla elde edilen verilerin ancak Türk hukuku çerçevesinde kişisel veri teşkil ettikleri ölçüde, işbu Gizlilik Politikası ve KVK Kanunu kapsamında değerlendirileceği dikkate alınmalıdır.

Çerez Türleri ve Üçüncü Taraf Çerezlerinin Kullanımı

Şirketimiz web sitesinde (https://isonemakcay.com) çevrimiçi ve çevrimdışı olarak toplanan bilgiler gibi farklı yöntemlerle veya farklı zamanlarda site üzerinde sizden toplanan bilgileri eşleştirebilir ve bu bilgileri üçüncü taraflar gibi başka kaynaklardan alınan bilgilerle birlikte kullanabilir.

Çerezler süre bakımından veya ait oldukları alan adına göre sınıflandırılabilmektedir. Çerezler, süre bakımından sınıflandırılmaları durumunda, oturum çerezleri ve kalıcı çerezler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Oturum çerezleri, kullanıcının tarayıcıyı kapatması üzerine silinen çerezleri ifade ederken, kalıcı çerezler ise önceden belirlenen bir süre boyunca kullanıcının bilgisayarında/cihazında kalan çerezlerdir. Şirketimiz markasının (Evim İzolasyon) web sitesi ve mobil uygulamalarında oturum çerezleri ve kalıcı çerezler kullanmaktadır.

Çerezler ait oldukları alan adına (domain) göre sınıflandırılmaları durumunda ise ilişkili taraf çerezi ve üçüncü kişi çerezi olmak üzere ikiye ayrılır. Ziyaret edilen alan tarafından yerleştirilen çerezler ilişkili taraf çerezleri olarak adlandırılırken, ziyaret edilen farklı bir alan tarafından yerleştirilen çerezler ise üçüncü kişi çerezi olarak ifade edilmektedir. Ziyaret edilen alan dışındaki kişilerin, ziyaret edilen alan üzerinden kullanıcı cihazına çerez yerleştirmeleri durumunda üçüncü kişi çerezi söz konusudur.

Bu kapsamda Şirketimiz çerezleri ayrıca; arama motorlarını, web sitesi, mobil uygulamasını ve/veya web sitesinin reklam verdiği internet sitelerini ziyaret ettiğinizde ilginizi çekebileceğini düşündüğü reklamları size sunabilmek için “reklam teknolojisini” devreye sokmak amacıyla kullanabilir. Reklam teknolojisi, size özel reklamlar sunabilmek için web sitesine/mobil uygulamaya ve web sitesinin reklam verdiği web sitelerine/mobil uygulamalarına yaptığınız önceki ziyaretlerle ilgili bilgileri kullanır. Bu reklamları sunarken, web sitesinin sizi tanıyabilmesi amacıyla tarayıcınıza benzersiz bir üçüncü taraf çerezi yerleştirilebilir.

Şirketimizce Çerezlerin Kullanım Amaçları

Şirketimiz esas olarak çerezler; günlük dosyaları, boş gif dosyaları ve/veya üçüncü taraf kaynakları yoluyla topladığı bilgileri tercihlerinizle ilgili bir özet oluşturmak amacıyla depolar ve size özel tanıtım yapmak, promosyonlar ve pazarlama teklifleri sunmak, web sitesinin veya mobil uygulamanın içeriğini size göre iyileştirmek ve/veya tercihlerinizi belirlemek amacıyla; site üzerinde gezinme bilgilerinizi ve/veya site üzerindeki kullanım geçmişinizi izleyebilmek ve bu suretle daha iyi hizmet ve standartlar sunmak amacıyla çerezleri kullanmaktadır.

Bununla birlikte Şirketimiz internet sitesinde, platformunda, uygulamalarında, reklam ve iletilerinde kullandığı çerezlerden, aşağıda belirtilen amaçlar ile faydalanabilmektedir.

Operasyonel amaçlı kullanımlar: Şirketimiz internet sitesi, platform, uygulama ve hizmetlerinin idaresi ve güvenliği için gerekli gördüğü çerezleri kullanabilir. Operasyonel amaçlar için kullanılan çerezlere örnek olarak, internet sitesi, uygulama ve platformlarda yer alan fonksiyonlardan yararlanılmasına olanak tanıyan teknolojiler ile bu mecralardaki düzensiz davranışları tespit etmek için kullanılan çerezler gösterilebilir.
İşlevselliğe yönelik kullanımlar: Şirketimiz internet sitesi, platform, uygulama ve hizmetlerinin kullanımını kolaylaştırmak ve bunları kullanıcılar için özelleştirmek amacıyla çerez kullanabilir. İşlevsellik amacıyla kullanan çerezlere, kullanıcı bilgilerini ve tercihlerini hatırlamamızı sağlayan teknolojiler örnek gösterilebilir.
Performansa yönelik kullanımlar: Şirketimiz internet sitesi, uygulama, platform ve hizmetlerine ilişkin performansın artırılması ve ölçülmesi amacıyla da çerez kullanabilmektedir. Bu amaçla kullanılan çerezlere örnek olarak, kullanıcıların Şirketimiz internet sitesi, uygulama, platform ve hizmetlerini nasıl kullandığını anlamamızı ve kullanıcı davranışlarını analiz etmemizi sağlayan çerezler ile gönderdiğimiz iletiler ile etkileşime geçilip geçilmediğini anlamamıza imkân veren teknolojiler gösterilebilir.
Reklam amaçlı kullanımlar: Şirketimiz veya üçüncü kişilere ait internet sitesi, platform ve uygulamalar üzerinden, kullanıcıların ilgi alanlarına yönelik reklam ve benzeri içerikleri iletmek amacı ile ilişkili taraf çerezleri ve üçüncü kişi çerezleri kullanabilir. Reklam amaçlı kullanımlara örnek olarak, reklamların etkinliğini ölçen çerezler ile belirli bir reklama tıklanıp tıklanmadığını veya reklamın kaç kere görüntülendiğini gösteren çerezler gösterilebilir.
Çerezleri Reddetme ve Silme

Çoğu tarayıcı çerez kullanımına izin vermekle birlikte, kullanıcılar diledikleri zaman tarayıcı ayarlarını değiştirerek çerezleri reddedebilir veya silebilir. İnternet tarayıcınızın “yardım” dosyasında verilen talimatları izleyerek veya “www.allaboutcookies.org” veya “www.youronlinechoices.eu” adresini ziyaret ederek kalıcı çerezleri kaldırabilir ve hem oturum çerezlerini hem de kalıcı çerezleri reddedebilirsiniz. Ancak ayarların değiştirilmesi yöntemi kullanılan tarayıcıya göre değişmekte olup, çerezlerin nasıl devre dışı bırakılabileceğinin kullanılan tarayıcıya ilişkin hizmet sağlayıcıdan öğrenilmesi gerekmektedir.

Çerezlerin devre dışı bırakılması durumunda. web sitesini, mobil uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz fakat web sitesinin, mobil uygulamanın tüm işlevlerine erişemeyebilirsiniz veya erişiminiz sınırlı olabileceğinden Şirketimiz internet sitesi, uygulama, platform ve hizmetlerinin bazı özelliklerinden yararlanılamaması söz konusu olabilir.

Yetkili Hizmet Sağlayıcılar

Şirketimiz internet sitesi, platform ve uygulamaları ile hizmetlerinin yürütülmesi ve tanıtımı için yetkilendirdiğimiz bazı hizmet sağlayıcılardan yardım alabiliriz. Bu hizmet sağlayıcılar da kullanıcıların bilgisayarına/cihazına çerezler ve benzeri teknolojiler (üçüncü kişi çerezleri) yerleştirebilecek ve kullanıcı cihazını tespit etmeye yönelik IP adresi, benzersiz tanımlayıcı (unique identifier) ve cihaz tanımlayıcı gibi bilgileri toplayabilecektir.

ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT SİTE, ÜRÜN VE HİZMETLER

Şirketimiz internet sitesi, platform ve uygulamaları, üçüncü kişilere ait internet sitesi, ürün ve hizmetlere ilişkin linkler içerebilir. Söz konusu linkler, üçüncü kişilere ait gizlilik politikalarına tabi olup, üçüncü kişiler ve üçüncü kişilere ait sitelerin Şirketimiz den bağımsız olduğu ve Şirketimizin üçüncü kişilerin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığını bildirmek isteriz. Link verilen internet sitelerinin ziyaret edilmesi durumunda, bu sitelere ait gizlilik politikalarının okunmasını tavsiye etmekteyiz.

DEĞİŞİKLİKLER

Şirketimiz işbu Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası’nda her zaman değişiklik yapabilir ve değişiklik web sitesinde (https://isonemakcay.com) yayınlanması ile yürürlük kazanır. Şirketimizin yaptığı değişiklikler ilgililere web sitesi üzerinden bildirilecektir. Bu sebeple Gizlilik Politikasının güncel versiyonuna Şirketimiz internet sitesinden ulaşılabilir, Gizlilik Politikasında yapılabilecek değişiklikler Şirketimiz internet sitesinden takip edilebilir.

Değişiklikler kural olarak, Şirketimiz internet sitesine yüklenmek suretiyle yapılacak ve bu tarih itibariyle geçerlilik kazanacak olmakla birlikte, Şirketimiz değişiklikleri, uygun gördüğü diğer şekillerde de bildirilebilecektir.

İLETİŞİM VE KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN İZİN

İşbu Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve İletişim İzni’ni kabul etmekle, Şirketimizle paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, işbu Gizlilik Politikasında bildirilen amaçlar (çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve kişiye özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişimin telefon, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri yollarla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi vs.) ile; toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına ve Şirketimizin sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu ve yukarıda detayları bildirilen üçüncü kişilere aktarımına izin vermiş bulunmaktasınız.

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat.

Güvenli Alışveriş

Shopier ve iyzico garantisiyle.

Teknik Destek

Siparişlerinizle ilgili her türlü soruya cevap veriyoruz.

Tüm Kartlar İle Ödeme

MasterCard / Visa / Havale